Акредитація на митниці в Києві

  Щоб займатися зовнішньо-економічною діяльністю, підприємству необхідно оформити реєстрацію юридичної особи в митному органі.

  Акредитація на митниці є збір інформації про суб'єкта ЗЕД, а також внесення в загальну базу даних.

  Без реєстрації митне оформлення товарів неможливо. Тому картка акредитації на митниці - це перше, про що повинен подбати підприємець.

  Відповідно до закону, реєстрацію можна оформити в будь-якому митному органі. Найчастіше процедура виконується за місцем реєстрації компанії або безпосереднього оформлення товарів.

   Якщо Вам потрібно отримати акредитацію на митниці в Києві або Київській області, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою допомогою процедура оформлення документації пройде швидко і гладко.

Як це відбувається
Основні етапи співробітництва:

  • Консультація. Ви подаєте заявку на сайті. Протягом години з Вами зв'язується представник компанії і надає всю вичерпну інформацію про майбутню процедуру реєстрації.
  • Підготовка. Для оформлення акредитації необхідно зібрати перелік документів, подати заявку в електронному вигляді. Митний брокер забезпечить правильність заповнення документації відповідно до законодавчих норм.
  • Картка обліку суб'єкта. В середньому процес оформлення відбувається протягом одного робочого дня. Ви отримаєте картку акредитації та обліковий номер.
  • Внесення змін. Зміни даних про суб'єкта підприємництва вимагають повторної подачі документів. З нашою допомогою переакредитація на митниці проходить також просто і невимушено.

 

Чекаємо Вашої заявки!

×
Отримати безкоштовну консультацію