Cупутні послуги

 Компанія «Брок Трейд Груп» орієнтована на довгострокове безпроблемне співробітництво з клієнтами і максимально якісний сервіс, який здійснюється на основі комплексного підходу. Тому поряд з професійними консультаціями і підготовкою регламентованої для митного оформлення документації наші фахівці пропонують комплекс додаткових профільних послуг

Необхідність супутніх послуг

 

  Здійснення зовнішньоекономічної діяльності в будь-якій державі регламентується цілим рядом законодавчих актів. Це обумовлено як необхідністю захищати вітчизняні економічні інтереси, так і забезпечувати національну безпеку країни. Україна регулює свою ЗЕД різними методами нетарифного регулювання, до яких відносяться:

  • квотування з ліцензуванням;
  • сертифікація продукції;
  • формальності, пов'язані з проходженням, ветеринарного та карантинного  фітосанітарного порядку контролю та ін.

 

  З цієї причини досить широкий спектр продукції потребує оформлення спеціальної дозвільної документації. Її оформленням займаються самі різні уповноважені організації. Так, наприклад, переміщення за кордон України культурних цінностей можливо лише при наявності відповідного дозволу. Його видає служба, яка здійснює нагляд за виконанням норм, що регламентують безпеку культурної та історичної спадщини.

 

Оформлення дозвільної документації в «Брок Трейд Груп»

 Брокери компанії консультують клієнтів з питань необхідності оформлення дозвільної документації, відштовхуючись від кодування вивозиться продукції в українському класифікаторі ТНЗЕД. Від грамотності виробленої кваліфікації залежать кількість і види регламентованих дозвільних документів. Потім за дорученням замовника наші виконавці займуться підготовкою та отриманням:

  • сертифіката відповідності або походження продукції
  • декларації про відповідність продукції чинним технічним регламентам;
  • санітарно-епідеміологічного висновку;
  • ветеринарного сертифіката;
  • карантинного сертифіката;

 Участь професіоналів гарантує результативність дій з отримання дозвільної документації, а значить, і по успішному декларування товарів на митниці.

 

×
Отримати безкоштовну консультацію