Митне оформлення вантажів на експорт

   Затаможка вантажу - це «народне» назва процесу декларування товару на митниці в режимі «Експорт». Процедура схожа з декларування імпортних поставок, однак має свої особливості.

   Компанія ТОВ «Брок Трейд Груп». візьме всі турботи по Затаможка вантажу в Києві на себе. Довіртеся професіоналам. Досвідчені митні брокери допоможуть оформити Затаможка товару з Києва в максимально швидкі терміни.

У чому особливість процедури?

   Кожна країна зацікавлена ​​в розвитку міжнародної торгівлі. А тому експорт товару оформляється по злегка спрощених умов. Це в першу чергу стосується загальної вартості процедури для підприємця. Проте, замитнення товару в Києві - процес досить специфічний. Тому варто приділити підготовці експорту вантажу особливу увагу.

Які складнощі виникають у підприємців?

  • Проблема №1 - відсутність точного розуміння алгоритмів дії. Говорячи простіше, як здійснюється затаможка вантажу в Києві. До слова, в цьому немає провини українських бізнесменів. Норми законодавства змінюються так часто, що встежити за всіма змінами в юридичному полі просто не представляється можливим;
  • Відсутність часу не дозволяє приділити оформленню документів належної уваги. При цьому містити в штаті профільного фахівця дозволити собі може далеко не кожен. Тому досить часто підприємці навіть не знають, який пакет документів для Затаможка товару необхідно зібрати;
  • Відсутність досвіду може позначитися безпосередньо під час процедури декларування. Адже успішна торгова операція - це також уміння вести переговори з митними органами. Для цього потрібна витримка, знання законів і практичний досвід.


   Наслідком неточності в супровідній документації може стати не тільки затримка товару, але також штрафні санкції, судовий розгляд, а в гіршому випадку - заборона на ведення зовнішньоекономічної діяльності.

   Щоб уникнути складної бюрократичної тяганини, зверніться за допомогою в компанію Brok Trade Group. Наші послуги з Затаможка вантажу в Києві заощадять Вам не тільки час, але і гроші!

×
Отримати безкоштовну консультацію