Полезная информация

Київська митниця ДФС інформує: запроваджено Пілотний проект з переведення на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в ДКСУ…
Багато суб'єктів ЗЕД, а особливо хто жодного разу не стикався з переміщенням вантажів через кордон, задаються питанням про перелік необхідних документів для митного оформлення в Україні. Звичайно не можна сказати, що цей перелік є незмінним для всіх товарів, які імпортуються. Але тим не менш велика частина з них використовується при кожному митному оформленні.
«Єдине вікно» в митному документообіг - це якісно налагоджена система інформаційного обміну. Створено інструмент прозорого покрокового управління, який поширюється на всі митні режими переміщення товарів, в тому числі по періодичним і попередніми митними деклараціями.
Митне оформлення в Києві передбачає виконання комплексу операцій, які супроводжують вивезення або ввезення товару на територію України. Залежно від цілого ряду чинників знаходиться і ступінь складності проходження процедури митного оформлення.
Згідно постанови Національного банку України № 312 від 25.07.2012 року про переміщення готівки і банківських металів через кордон України
×
Отримати безкоштовну консультацію