Документи для митного оформлення вантажу в режимі імпорт

   Багато суб'єктів ЗЕД, а особливо хто жодного разу не стикався з переміщенням вантажів через кордон, задаються питанням про перелік необхідних документів для митного оформлення в Україні. Звичайно не можна сказати, що цей перелік є незмінним для всіх товарів, які імпортуються. Але тим не менш велика частина з них використовується при кожному митному оформленні.

   Отже, митний брокер "Брок Трейд Груп" представить Вам інформацію про документах необхідних для імпорту товарів (вантажів) в Україну:

 • Витяг про реєстрацію на митниці (копія, якщо такої немає, ми допоможемо зробити);
 • Зовнішньоекономічний договір (копія) 
      

   Контракт може мати доповнення. Ці доповнення надаються разом з контрактом, якщо вони мають відношення до поточної поставки товарів. Контракт і доповнення надаються у вигляді сканованих копій. Контракт і доповнення повинні бути підписані учасниками угоди.

 • Інвойс (оригінал)


   Інвойс містить інформацію про безпосередньо поставляється товар (назва товару, кількість, ціна за одиницю, загальна вартість). Крім кількісних і вартісних показників інвойс повинен містити наступну інформацію: умови поставки, країну походження товару, номер і дату контракту. Інвойс надається до митного оформлення в ОРИГІНАЛІ з печатками «митниці» прикордонного переходу. Оригінал це документ з мокрою печаткою і «живий» підписом. Особливо це важливо для підтвердження преференційного режиму при оформленні вантажу з країн Євросоюзу.

 • Сертифікат походження товару (оригінал)

 Документ, який вказує країну походження товару. Надається до митного оформлення в ОРИГІНАЛІ. Документ обов'язковий до надання до митного оформлення в разі:

-поставки товарів з країн СНД (крім Росії), Республіка. Грузія (при поставці з цих країн місці з сертифікатом (форми СТ1) необхідна подача акта експертизи походження товару (копія));

 • поставки товарів походженням з Євросоюзу (для підтвердження преференційного режиму, форма EUR1);
 • наявність антидемпінгового мита на товар;
 • Пакувальний лист (оригінал).

  Цей документ, містить в собі інформацію про кількість товару, роді упаковки, вагу брутто і нетто, кількості упакованих місць. При наявності не однієї позиції кількісні показники зазначаються на кожну позицію. Вага НЕТО повинна бути точним, для уникнення санкцій щодо декларування вагових показників.

 • Транспортна накладна (оригінал)


 (CMR автомобільна, морська, авіа або залізнична накладна). Це зведений, суммирующий, документ, в якому відображені практично всі дані про міжнародне перевезення. Необхідно щоб ваги, коди ТН ЗЕД і ціни збігалися між собою у всіх прикладених до вантажу документах. Вага в транспортній накладній пишеться саме БРУТТО (вага з упаковкою).

 • Експортна декларація країни відправлення (копія)

  Документ видається митницею відправлення, він може бути представлений в декількох варіантах:
1.Варіант для водія (в ньому відображаються вагові дані, дані відправника та одержувача);
2.Повний варіант (в ньому відображаються всі дані включно з вартісні).
Документи, які підтверджують код товару (копія);
(Каталоги, технічний опис, попередні висновки за кодом товарів, експертні висновки).
3.Документи, які підтверджують вартість товару (копія);
(Прайс-листи, експертні висновки, страхові поліси при наявності, платіжні доручення або Свіфт про оплату товару, біржові котирування в разі потреби і т.д.);
4.TIR Carnet (при наявності). (Оригінал), використовується як один з видів гарантії оплати митних платежів при проходженні кордону у випадках складання попередньої декларації на товар.
5. Документи від перевізника про транспортні витрати (копія)


  У разі транспортування вантажу на умовах EXW, FCA, FOB, FAS необхідно від перевізника отримати: транспортний договір, заявку на перевезення, рахунок на оплату, довідку по транспортним витратам з розбивкою фрахту до і після кордону.

   Залежно від коду товару може знадобиться ряд інших документів для проходження нетарифного регулювання, але для цього Вам варто звернутися до нас. І ми конкретно під Ваш товар підкажемо вичерпний пакет документів

 

×
Отримати безкоштовну консультацію