Митне оформлення

  Митне оформлення в Києві передбачає виконання комплексу операцій, які супроводжують вивезення або ввезення товару на територію України. Залежно від цілого ряду чинників знаходиться і ступінь складності проходження процедури митного оформлення. Свій вплив на процес надає:

  • Тип операції (експорт, імпорт, транзит товарів, тимчасове ввезення / вивезення і т.д.), в кожному окремому випадку митниця вимагає дотримання характерних процесам;
  • Обов'язковий набір супровідної документації. Перелік і форма складання документів закріплена в законодавстві і діє для кожної конкретної операції. Процес оформлення вантажу може серйозно затриматися, якщо в ході перевірки виявляється відсутність або невідповідність документів на товар, що перевозиться.

    Професійний митний брокер - фахівець, який надасть необхідну підтримку суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності, комерційні інтереси яких пов'язані з транспортуванням міжнародного вантажу.

    У сферу його компетенції входить:
  1. Консультування клієнтів з різних питань, пов'язаних з оформленням документів, необхідних для ввезення / вивезення товару, супроводу вантажу, декларування і т.д .;
  2. Визначення економічної доцільності проведення імпорту товару з урахуванням супутніх митних витрат;
  3. Акредитація на митниці і в карантинній службі;
  4. Складання ЗЕД-контракту;
  5. Оптимізація проходження всіх необхідних митних процедур;
  6. Логістична і юридична підтримка.


   Залучення фахівця зводить на мінімум витрати часу і сил на проходження досить трудомістких митних процедур

×
Отримати безкоштовну консультацію